4-5. SINIFLAR      1. GRUP (ÇARŞAMBA-PERŞEMBE  09.00)
SIRA ÖĞRENCİ ADI SOYADI OKULU SINIFI KURS GÜNLERİ SAAT
1 ABDULLAH HAKTAN BEŞİKÇİ ŞEVKET YARDIMCI ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
2 ALİ YAVUZ YILMAZ  ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
3 ELİF HÜSNA KÖSE ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
4 ENİS FURKAN HUT ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
5 ERGİN ÇİL MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
6 ESMA GÜL HAZIRLAR TAŞLIDERE GAZİ ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
7 HASAN SIRAÇ GÜN ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
8 MUHAMMED ALİ DELİHASAN ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
9 MUHAMMED COŞKUN ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
10 MUHAMMER EREN PEÇE   4. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
11 MUHAMMET SEMİH KAV   4. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
12 ÖMER KAAN KARAALİ ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
13 ÖYKÜ ŞENGÜL ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
14 TİMUR YAZAR   4. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
15 YUNUS EMRE SATICI MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00
           
           
4-5. SINIFLAR      2. GRUP (ÇARŞAMBA-PERŞEMBE  10.40)
SIRA ÖĞRENCİ ADI SOYADI OKULU SINIFI KURS GÜNLERİ SAAT
1 ALMİNA BİLGE AKSU ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
2 ARDA BERK İSLAMOĞLU MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
3 EFLİN NAZ AŞIK MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
4 EMEL DÜŞÜNSEL ÖZEL RİZE FEN BİLİMLERİ ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
5 EMİR HAKTAN TİRYAKİ HÜSEYİN YARDIMCI ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
6 ENSAR YILDIZ HÜSEYİN YARDIMCI ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
7 HAMZA ARICAN   4. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
8 KAYRA ALTAY ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
9 MUZAFFER KARACA ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
10 ÖMER YAVUZ YAZICI   4. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
11 SEDAT EFE ALP MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
12 SELİN PİYADEOĞLU ATATÜRK ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
13 SEVİLAY KUK   4. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
14 ŞEYDA UZUN ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
15 YUSUF İSLAM ÇAĞIRAN    4. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:40
           
           
4-5. SINIFLAR      3. GRUP (ÇARŞAMBA-PERŞEMBE  13.00)
SIRA ÖĞRENCİ ADI SOYADI OKULU SINIFI KURS GÜNLERİ SAAT
1 BETÜL KUK ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
2 BİLGEN BİRBEN ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
3 DUA TÜRKYILMAZ   4. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
4 EFSA NAZ BALCI ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
5 GONCA KABA MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
6 HÜSEYİN OKAN KOLAY MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
7 İSMAİL EFE KOPUZ ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
8 KAAN ÖZDEMİR ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
9 MUSTAFA YASİR KAZDAL ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
10 NAZLIHAN TURHAN MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
11 ÖMER FARUK GÜRLÜK ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
12 TAHA TÜFEKÇİ ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
13 YİĞİT ZAİMOĞLU MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
14 ZAFER KEMAL KARADENİZ ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
15 ZÜMRA ERKAN HÜSEYİN YARDIMCI ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13.00
           
           
4-5. SINIFLAR      4. GRUP (ÇARŞAMBA-PERŞEMBE  14.40)
SIRA ÖĞRENCİ ADI SOYADI OKULU SINIFI KURS GÜNLERİ SAAT
1 ALİPAŞA TÜFENK ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
2 ARDA KARADENİZ   4. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
3 ASLI KAYHAN ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
4 ASYA TORPİL MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
5 BARIŞ KÖSE MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
6 BETÜL BALCI ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
7 EBUBEKİR BALTACI ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
8 ELİF SU BALIKÇILAR MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
9 ELİF TOPÇU REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
10 ERCAN SELÇUK MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
11 FEYZA BALCI ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
12 İSHAK EFE BAL ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
13 İSMAİL EGE CİVELEK ŞEHİT ŞUAYİP SEFEROĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40
14 NİSANUR GETİR ÇAYKUR ORTAOKULU 5. Sınıf ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 14:40